PortalCon 2023 coraz bliżej. Znamy program imprezy

PortalCon 2023 - plakat

PortalCon 2023 zbliża się wielkimi krokami! 21 stycznia na Stadionie Śląskim w Chorzowie Portal Games ogłosi plan wydawniczy na ten rok. Wśród atrakcji PortalConu 2023 nie zabraknie konkursów, Q&A i kilku godzin grania. Na miejscu spotkacie również naszą redakcję.

PortalCon 2023. Ile hitów zapowie Portal?

Piętnasta edycja PortalConu rozpocznie się o godzinie 9.00. Emocji nie zabraknie od samego rana. Już o godzinie 10.00 na głównej scenie zostaną ujawnione tytuły gier, które w najbliższym roku Portal Games wyda na polskim rynku. Wzorem poprzednich lat możemy spodziewać się szerokiego spektrum planszówek, które usatysfakcjonuje zarówno fanów euro, jak i klimaciarzy. Osoby, które nie dotrą osobiście do Chorzowa będą mogły obejrzeć transmisję z prezentacji planów na kanale YT wydawnictwa. W sieci gracze już obstawiają, ile hitów z ostatnich targów w Essen zostanie zapowiedzianych, jakie nietuzinkowe tytuły udało się wyszukać Portalowi i co nowego pojawi się z katalogu CMON? Za kilka dni wszystko stanie się jasne.

W planie premiera tajemniczej gry

PortalCon 2023 to nie tylko zapowiedzi nowych gier. Wydawca przygotował harmonogram z godzinowo rozpisanymi punktami całodniowej imprezy. Nie zabraknie na niej spotkań z osobami z branży gier, konkursów z nagrodami i panelu dyskusyjnego z częścią pracowników firmy. Do dyspozycji graczy zostanie oddany gamesroom z biblioteczką wydanych do tej pory gier Portalu oraz kilkoma świeżo zapowiedzianymi tytułami. Wisienką na tym torcie z niespodziankami będzie premiera tajemniczej gry, którą po ogłoszeniu będzie można od razu zakupić.

Bilety na PortalCon 2023 na wyczerpaniu

To ostatni moment, aby zaopatrzyć się w bilet i wziąć udział w PortalConie. Jak poinformował wydawca, zostało jeszcze niecałe 25% przygotowanej puli. Bilety można kupić jedynie za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa, nie będzie zatem możliwości nabycia ich na miejscu. Koszt wejściówki wynosi 40 zł.

[su_box title=”MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ” box_color=”#289dcc”][su_posts id=”501″][/su_box]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *