Lucrum Games rusza z przedsprzedażą CoraQuest i W stronę słońca

Pudełka CoraQuest i W stronę słońca

W najbliższy poniedziałek, 21 listopada, wydawnictwo Lucrum Games uruchomi przedsprzedaż dwóch tytułów CoraQuest: Małe wielkie przygody oraz W stronę słońca. Premiera już niedługo – młodzi gracze będą mogli się udać do lochów, a starsi w kosmos już 1 grudnia.

CoraQuest: Małe wielkie przygody

To gra przygodowa pełna awanturniczych historii, w których zanurzyć może się jednocześnie grono od jednego do czworga zawadiaków, którzy ukończyli 6 lat. CoraQuest jest grą kooperacyjną – oznacza to, że wszyscy gracze współpracują ze sobą, próbując sprostać wyzwaniom stawianym przez rozgrywkę. Będziecie badać niebezpieczne podziemia, unikać pułapek, zdobywać skarby, a czasami ratować parę niesfornych gnomów.

[su_button url=”https://planszowenewsy.pl/tag/gry-rodzinne/” style=”soft” size=”8″ center=”yes” radius=”round” icon=”https://planszowenewsy.pl/wp-content/uploads/2022/11/cropped-274234136_1524445304608783_424927096718449967_n.jpg” id=”gry_rodzinne”]GRY RODZINNE – jeszcze więcej newsów[/su_button]

CoraQuest została zaprojektowana przez wyjątkowy duet autorów: Dana oraz jego córkę Corę. Próbując zapełnić czas kwarantanny jakimś kreatywnym działaniem, rozpoczęli projekt, który z niezobowiązującej zabawy przerodził się w pełnoprawną grę.

W stronę słońca – narysuj i zwycięż

Podczas rozgrywki w grę W stronę słońca, na przestrzeni trzech rund będziecie starać się uzyskać jak największą liczbę punktów. W swojej turze każde z Was, w wyniku decyzji własnej bądź posunięć rywali, otrzyma kształt do narysowania na swoim arkuszu. Rysując będziecie decydować, czy lepiej pokonać wrogich kosmitów, zdobyć usprawnienia, sięgnąć po niezwykle cenne zasoby, czy może badać czarne dziury. Spróbujecie też dotrzeć do najodleglejszych krańców galaktyki. To z was, które podoła wyzwaniu i najlepiej wykona powierzone zadania, zwycięży.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *