Trzy przedsprzedaże w Galakcie. Na liście m.in. Małe Epickie Galaktyki

Małe Epickie Opowieści i Podziemia plus dodatek Opowieść - pudełka

Grudzień zapowiada się epicko! Po wiosennym szaleństwie, gdy masowo ruszyliście do lochów, Galakta szybko domówiła dodruk Małych Epickich Podziemi, a przy okazji zapowiedziała dodatek Opowieści.

Małe Epickie Galaktyki – premiera

Zarówno Małe Epickie Podziemia, jak i dodatek Opowieści pojawią się w sklepach tuż przed świętami – 14 grudnia. Tego samego dnia premierę będzie mieć kolejny epicki tytuł – Małe Epickie Galaktyki, które są najwyżej sklasyfikowaną grą z tej serii w rankingu BGG.

A właśnie dziś ruszyła przedsprzedaż wszystkich tych trzech pudełek.

Ważna informacja dla osób, które kupiły Małe Epickie Podziemia w pierwszym druku i mają różne odcienie kart: realizacja reklamacji rozpocznie się 14 grudnia i są dwie możliwości otrzymania poprawionego zestawu:

  • Przy zakupie dowolnej gry (np. dodatku do gry Małe Epickie Podziemia: Opowieści) w sklepie, w którym dokonany został zakup gry podstawowej Małe Epickie Podziemia – należy skontaktować się ze sklepem w celu ustalenia, aby do paczki dołączona została poprawiona talia.
  • Bezpośrednio u Galakty – osoby, które w najbliższym czasie nie planują zakupu w sklepach, w których zakupili grę podstawową prosimy o kontakt pod adresem reklamacje@galakta.pl.

W mailu należy zawrzeć następujące informacje:

  • Tytuł wiadomości: Małe Epickie Podziemia – karty
  • Treść: Imię i nazwisko Dowód zakupu Adres do wysyłki (wysyłka Pocztą Polską) Telefon kontaktowy
  • Galakta prosi, aby w miarę możliwości skorzystać z pierwszego rozwiązania, ponieważ znacznie obniży to dodatkowe koszty związane z wysyłką kart.
[su_box title=”MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ” box_color=”#289dcc”][su_posts id=”217″][/su_box]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *