Catan Świt Ludzkości. Instrukcja i recenzja. Klasyczna gra w „neandertalskiej” odsłonie

Catan - Świt Ludzkości - pudełko gry

Premiera gry planszowej Catan Świt Ludzkości zbliża się wielkimi krokami. Tym razem autorzy zabiorą nas do świata epoki kamienia. Ci, którzy nie mogą się doczekać mogą już zajrzeć do instrukcji oraz recenzji, która pojawiła się na naszym kanale na YouTube.

Gra o początkach ludzkości

Gra planszowa Catan Świt Ludzkości w jednej chwili przenosi graczy o tysiące lat do tyłu. Trafiamy w sam środek epoki kamienia, gdzie zbieramy nieznane wcześniej owoce, polujemy na wielką zwierzynę i – oczywiście! – odkrywamy nowe tereny. Żeby jednak nie było tak łatwo, na drodze staną nam tygrysy szablozębne i neandertalczycy, którzy tylko czekają, aby odebrać cenne surowce. Kto jako pierwszy  zdoła osiedlić się na wszystkich kontynentach?

  • Liczba graczy: 3-4
  • Wiek: 12+

POLECAMY TAKŻE
Pora zbadać Relikty ludzkości! Gra już dostępna w sklepach

Catan Świt Ludzkości. Instrukcja do pobrania

Tym, którzy nie mogą się już doczekać nowej odsłony starego, dobrego Catanu, Galakta udostępniła polską instrukcję Świtu Ludzkości. Premierę zaplanowano na 30 listopada.

Planszowe Newsy polecają… Świt Ludzkości

Dwa miesiące po opublikowaniu tego artykułu na naszym kanale na YouTube pojawił się materiał autorstwa Marysi poświęcony tej grze. Jeżeli jesteście ciekawi, czym Świt Ludzkości różni się od pozostałych gier z serii – wystarczy nacisnąć „play”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *