Unstoppable. Nowa gra Johna D. Claira, autora m.in. – Poszły konie

Unstoppable okładka gry
Unstoppable, to gra Johna D. Claira, autora między innymi niedawnej premiery Poszły konie od Lucky Duck Games Polska, która ma się ukazać w 2025 roku.

Unstoppable. Opis

Na miejskiej planecie Ceres II każda alejka to niebezpieczne miejsce, gdzie można znaleźć szybką i cichą śmierć. Także w bujnych lasach Virenos, jeden niewłaściwy krok może sprawić, że znajdziesz się w brzuchu bestii, a surowe pustkowia Mithras kryją zarówno poważne niebezpieczeństwo, jak i wielki skarb dla tych, którzy przeszukują stosy porzuconych śmieci.
 
Mimo tego, że nauczyłeś się świetnie prosperować w każdym z tych trzech światów, czujesz, że nowe niebezpieczeństwo kładzie się cieniem na ich i Twoją przyszłość. Zbierz sojuszników i doskonal swoje umiejętności, ponieważ najciemniejsze dni dopiero nadejdą.
 
Unstoppable to gra polegająca na budowaniu talii w pojedynkę lub w kooperacji. Używaj kart i mądrze buduj talie w obliczu nieograniczonych zagrożeń, utrzymując tempo akcji i dobierania kart – aby stać się Niepowstrzymanym!
 
  •  Liczba graczy: 1-2
  • Wiek: 14+
  • Czas rozgrywki: 30-90 minut
  • BGG

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Władca Pierścieni: Pojedynek o Śródziemie. Rebel zapowiada reskin 7 cudów świata: pojedynek

Unstoppable. Na Kickstarterze

Zanim gra ukaże się na sklepowych półkach, już 18 czerwca, wydawnictwo Renegade Game Studios, ruszy z kampanią tytułu na Kickstarter. Aby nie przegapić jej startu, kliknijcie TUTAJ.

Autorem gry jest John D. Clair

Autorem tytułu jest John D. Clair. W jego portfolio znalazły się takie gry jak: Cubitos: Ryzykowny wyścig – wyd. Dice & Bones, Mystic Vale – wyd. Portal games, czy niedawna premiera Poszły konie od Lucky Duck Games.

Poszły konie to polska edycja gry Ready Set Bet, która w 2022 roku zdobyła nagrodę Golden Geek. W trakcie rozgrywki będziemy umieszczać żetony zakładów na planszy i starać się ugrać jak najwięcej gotówki. Prowadzącym wyścig może być jeden z graczy, a jeśli wolicie wszyscy brać udział w obstawianiu, możecie włączyć aplikację z komentatorem, który będzie dla Was relacjonował gonitwę.

Poszły Konie w cenie około 110,00 PLN, dostaniecie TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *