Youtube PN – kanał, gdzie każdy poczuje się jak u przyjaciół

grafika prezentująca miniaturki z materiałó wideo na naszym kanale Youtube PN

Dawno nie dzieliliśmy się z Wami informacjami co się dzieje na naszym kanale YouTube, a dzieje się dużo!

Youtube PN. Wideo

Jak pewnie wielu z Was już doskonale o tym wie – dość prężnie rozwijamy nasz kanał Youtube. Systematycznie wrzucamy materiały, gdzie dzielimy się naszymi wrażeniami o konkretnych tytułach. Ostatnie z nich, to dwa materiały z cyklu „W roli głównej…” prowadzonego przez Monikę, w których opowiada o grach Wiek cudów oraz Zaginiony kod.

Co tydzień (niemalże) Piotrek zaprasza na swoje wywiady przeróżne osoby związane z branżą gier planszowych. Możecie tu poznać ludzi, którzy odpowiadają za tytuły, które pojawiają się w języku polskim, recenzentów, wydawców, a nawet osoby, które jako bohaterowie „drugiego planu” dbają o nasz-graczy komfort podczas rozgrywek (teraz mam na myśli drugiego Piotrka z We Wood Play, firmy tworzącej stoły do grania). Jako ostatni materiał znajdziecie spotkanie z Jarkiem Basałygą, gdzie dowiecie się jakie plany wydawnicze na ten rok ma wydawnictwo Nasza Księgarnia.

Kolejny panel, z którego jesteśmy dumni to prezentacja Zasad do gier. Materiały, które profesjonalnie są tworzone przez Agatę, zwaną Sydonią. Znajdziecie tu wszystkie informacje, które są potrzebne do rozgrywki, i to przedstawione w taki sposób, że po obejrzeniu będziecie mogli bez wahania zasiąść do stołu. Jeżeli nie poznaliście nas z tej strony – to zachęcamy do obejrzenia najnowszego materiału – zasad do gry Cat in the box:

POLECAMY RÓWNIEŻ: nasze i naszych fanów autorskie teksty na blogu

Również co tydzień w czwartki na Youtube PN spotykają się z Wami Monika z Piotrkiem, gdzie podczas lajwa rozmawiają z Wami na przeróżne tematy związane z planszówkami. Stworzyliśmy społeczność, którą tworzą fantastyczni ludzie! Spotykają się nie tylko z nami podczas wydarzeń, ale również prywatnie między sobą umawiając się na granie i jednocześnie nawiązując przyjaźnie. Co więcej – z otwartymi rękami jest witany każdy, kto do nas dołącza. Jeżeli więc szukacie ciepłego miejsca, gdzie z innymi można dzielić się swoją pasją to zapraszamy do nas na lajwy! To zaproszenie jest zawsze otwarte!

Nie mogliście być na jakimś wydarzeniu planszówkowym? Nic straconego – od jakiegoś czasu ruszyliśmy z projektem „Planszowe Newsy na wyjeździe”. Znajdziecie tam szereg materiałów relacjonujących wydarzenia w całej Polsce. Nasi wysłannicy będą Wam pokazywać prelekcje i transmisje, aby nic Wam nie umknęło. Najnowsze materiały pochodzą z One More Game – nie będąc tam możecie poczuć magię wydarzenia i obejrzeć spotkania z ciekawymi ludźmi.

Co nowego?

Naszą przestrzenią na Youtube PN chcemy się podzielić, więc uruchomiliśmy nowy projekt, pt. Nasze Topki. Będzie to playlista, na której znajdziecie materiały przygotowane przez naszych fanów. To oni będą tutaj gwiazdami i to oni będą się wypowiadać! Jako pierwszy ze swoim materiałem pojawił się Yaro z topką „Stare, ale Yare” Jeżeli jesteście ciekawi jakie tytuły do niej wybrał – kliknijcie w poniższy materiał:

A na koniec – oczywiście serdecznie Was zachęcamy do odwiedzenia kanału Youtube PN i do jego subskrypcji:

▷ Subskrybuj nas na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *