Trasa Cthulhu – niedługo rusza nowy nabór na kultystów

grafika zapraszająca na wydarzenie z cyklu Trasa Cthulhu, w trakcie któej można poznać grę Horror w Arkham

Trasa Cthulhu rusza 20 kwietnia i będzie trwała do 1 września. Jeżeli chcecie poznać jeden ze scenariuszy Horroru w Arkham to zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Kojarzycie Cthulhu? Wielkiego Przedwiecznego, którego jedyny cel istnienia (chyba) to zniszczenie naszego świata? Otóż okazuje się, że to bóstwo oprócz nawiedzonych kultystów ma jeszcze innych sprzymierzeńców – ekipę wydawnictwa Galakta! Otóż Ci nieszczęśnicy nie dość, że głoszą słowo o Panu Snów, to jeszcze zaplanowali dla niego trasę – Trasę Cthulhu!

Trasa Cthulhu. Wydarzenie

Cthulhu, czyli postać bóstwa stworzona przez H. P. Lovecrofta często występuje w grach planszowych. Najbardziej jednak znanym tytułem jest Horror w Arkham i to właśnie on jest powodem wydarzenia przygotowanego przez wydawnictwo Galakta.

Horror w Arkham: Gra karciana to gra kooperacyjna. Wcielicie się w niej w rolę badaczy rozwiązujących przerażające tajemnice miasteczka Arkham w stanie Massachusetts. To gra, w której koszmary i magia są na porządku dziennym. Rozwiązujcie tajemnice i zachowajcie zdrowe zmysły, aby przetrwać w tym świecie pełnych przerażających stworzeń!

Trasa Cthulhu rusza w tym roku w okresie 20.04 – 01.09.2024. W tym czasie w różnych miejscach i w różnych terminach będziecie mogli rozegrać wybrany scenariusz z gry podstawowej oraz rozszerzenia Przerwany Krąg. Terminy i miejsca poszczególnych spotkań znajdziecie pod tym linkiem.

Dla uczestników czeka niespodzianka w postaci zestawu kart promocyjnych oraz dyplom uczestnictwa w wydarzeniu.

Jeżeli uwielbiacie te klimaty, chcecie poznać innych kultystów, lub po prostu świetnie spędzić czas, to zapraszamy do wzięcia udziału w jednym ze spotkań.

POLECAMY RÓWNIEŻ: Cthulhu: Dark Providence – zapowiedź reimplementacji Studium w Szmaragdzie

Wydawnictwo Galakta jest również otwarte na inne propozycje miejsca spotkania. Jeżeli więc jesteś przedstawicielem sklepu/klubu i chcesz zorganizować event w ramach tej trasy, to wypełnij formularz, który znajdziesz pod tym linkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *