The Flames Of Fafnir – A Dragon Board Game, Nowa gra studyjna od Lucky Duck Games

The Flames Of Fafnir - A Dragon Board Game. okładka gry

The Flames Of Fafnir – A Dragon Board Game to nowa gra studyjna wydawnictwa Lucky Duck Games. Staniesz po stronie wioski i będziesz jej bronić przed strasznym smokiem? A może będziesz szukał zwycięstwa dołączając do niego?

Bohaterowie! Potężny i przebiegły smok Fafnir atakuje naszą osadę swoim ognistym zniszczeniem! Musicie odpowiedzieć na wezwanie i obronić naszych ludzi przed ognistymi kulami oraz zabić tę bestię raz na zawsze!

Wkrótce start kampanii na platformie Kickstarter.

The Flames Of Fafnir – A Dragon Board Game, Opis

Wyrusz na wyprawę, aby zebrać zasoby do budowy obrony i zapobiec atakom Fafnira na miasto! Zbieraj wszelkie artefakty i magiczne runy, które znajdziesz, ponieważ będziesz ich potrzebować, aby położyć kres temu ohydnemu smokowi i jego sojuszników.

The Flames Of Fafnir - A Dragon Board Game. Komponenty gryW każdej rundzie Fafnir zmienia kąt ataku, przywołuje potwory lub gromadzi swój ognisty oddech. Nieuchronnie wypuści wszystkie naładowane ogniste kule w kierunku miasta! Jeśli wszystkie mury miasta zostaną zniszczone, wszyscy przegrywają.

Jeśli Fafnir zostanie zabity, najwspanialszy bohater zostanie koronowany na zwycięzcę. Jednak jeden z Was może dołączyć do Fafnira i dosiąść go! Odwracając się od innych bohaterów, będzie on kontrolował smoka za pomocą kart jeźdźców i spróbuje zniszczyć miasto.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gra boop. kocie przepychanki. Ruszyła przedsprzedaż. Premiera tuż-tuż

Modlenie się do bogów i budowanie obrony nagrodzi Cię potężnymi artefaktami. Łam zasady dzięki dziesiątkom unikalnych artefaktów, które oferują nowe zdolności, aby poprawić swój ruch, zdobyć więcej chwały, osłabić straszliwego Fafnira i wiele więcej!

  • Liczba graczy: 1-4
  • Czas rozgrywki: 90-120 minut
  • Oficjalna strona gry

Kiedy rusza kampania?

Kampania rusza całkiem niedługo bo 18.06.2024. Już teraz możecie zapisać się do newslettera, aby nie przegapić jej startu! Gra ukaże się również w polskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *