Rabusie, nowa gra Wolfgang’a Kremera już w sprzedaży

poszukiwacz przygód obok pudełka nowej gry Trefl o tytule Rabusie

Niespodziewanie w sklepach pojawiła się nowa gra Wolfgang’a Kramera (autor m. in. Wędrujących wież czy El Grande), której wydawcą jest Trefl. Mowa o grze Rabusie, która jest przygodowym tytułem dla dzieci.

Rabusie. Krótki opis i zasady

elementy gry Rabusie od wydawnictwa TreflRabusie to emocjonująca gra planszowa, w której uczestnicy wcielają się w rolę poszukiwaczy skarbów, którzy konkurują o odnalezienie cennych artefaktów w głębi zapomnianej dżungli. Gra jest przeznaczona dla 2-6 osób powyżej 7 roku życia, a czas gry wynosi około 20 minut. A jak w przybliżeniu wygląda rozgrywka?

Podczas gry, wykorzystując odpowiednio dobrane karty, uczestnicy starają się zabezpieczyć już zdobyte skarby, odebrać łupy rywalom oraz zagarnąć te, których jeszcze nikomu nie udało się zdobyć i te, które pozostają we wspólnej puli. Każdy skarb ma tutaj identyczną wartość! W końcowym rozliczeniu między uczestnikami najważniejsza będzie liczba skradzionych skarbów. Zatem celem graczy jest zgromadzenie jak największej liczby kart, ponieważ każda z nich przynosi na zakończenie gry 1 punkt!

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Kids Express oraz Trekking przez historię. Kolejne przedsprzedaże wydawnictwa Rebel odpalone!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *