Przedsprzedaż polskiej edycji Nucleum rozpoczęta! Znamy datę premiery!

Nucleum - pudełko i komponenty

Polska edycja Nucleum dostępna w przedsprzedaży! Wydawnictwo Rebel odpaliło dziś przedsprzedaż na ten tytuł, poznaliśmy także datę jego premiery. Grę możecie zamawiać zarówno u wydawcy, jak i w swoich ulubionych sklepach.

Nucleum. Opis gry

Gdy Elsa von Frühlingfeld użyła niedawno wyizolowanego pierwiastka uranu do podgrzania słoika z wodą, a uzyskaną parę wykorzystała do zasilenia silnika w procesie, który nazwała „atomizacją”, zapoczątkowała nową erę energii. Jej urządzenie, nazwane nucleum, sprawiło, że Saksonia stała się europejską potęgą nauki i inżynierii. Teraz, pokolenie później, wynalazcy, inżynierowie i przemysłowcy gromadzą się na saksońskim dworze, aby walczyć o przywództwo podczas nowej rewolucji przemysłowej. A Ty staniesz na jej czele.

POLECAMY: Matcha – dodatek do Białego Zamku na horyzoncie!

Nucleum - elementy gry Nucleum jest złożoną grą o rozbudowie sieci przemysłowych wymagającą planowania i reagowania na dynamicznie zmieniającą się sytuację na mapie. W każdej turze gracz zagrywa płytkę akcji na swoją planszę albo na mapę, albo przeprowadza doładowanie. Łącz miasta, aby stawiać i zasilać budynki za pomocą nucleum i uranu z wybudowanych przez siebie kopalni. Wypełniaj kontrakty i wynajduj nowe technologie, prowadząc swoją wyjątkową frakcję do sukcesu i zaspokajając ambicje króla. Zostań najlepszym przemysłowcem w nowej erze!

Informacje podstawowe:

Data premiery

Wraz ze startem przedsprzedaży poznaliśmy cenę oraz datę premiery gry Nucleum. Sugerowana cena detaliczna tego tytułu wynosi 299,95 zł. Możecie go już zamawiać m.in. w sklepie wydawcy. Gra trafi na sklepowe półki 8.05.2024 roku, kiedy to odbędzie się jej oficjalna premiera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *