Nowe pozycje na naszym YouTube

grafika z miniaturami do materiałów wywiad z michalem hermanem oraz agatą syc i marcinem korzenieckim, oraz kolejny odcinek cyklu gadżet - nowe pozycje

W tym tygodniu na naszym kanale Youtube pojawiły się cztery nowe pozycje. Znajdziecie wśród nich dwa wywiady Piotrka, czwartkowy live oraz materiał Natalii i Cypriana.

Nowe pozycje. Co słychać na YouTube?

We wtorek, w cyklu „Piotrek pyta…”, Piotrek rozmawiał z Agatą Syc i Marcinem Korzenieckim o Planszowej Grze Roku 2024, która ruszyła 23 kwietnia 2024 roku i wydawcy mogą już zgłaszać swoje tytuły do konkursu. Tym razem jest to jubileuszowa, bo już dwudziesta edycja.

SPRAWDŹ TEŻ: Ogłaszamy inwazję gryzoni! Premiera gry Szczury z Wistar

Dodatkowo, jeżeli interesuje Was jak biznes planszówkowy wygląda od środka, to koniecznie zobaczcie wywiad Piotrka z Michałem Hermanem z wydawnictwa Lucky Duck Games Polska.

Link do naszego kanału na YouTube.

Ponadto, kolejny w kategorii „Nowe pozycje” pojawił się materiał Natalii i Cypriana o wydrukach 3D. Na pierwszy ogień poszły materiały od gier od Grybezpradu.eu. Wśród nich możecie zobaczyć elementy do takich gier jak Nemesis, Diuna Imperium, czy Scythe. Pod koniec w ramach bonusu możecie zobaczyć jak wyglądają zamienniki surowców do kliku gier, które znajdziecie w sklepie Mepel.pl – Gry planszowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *