Wideo. Nowe filmy na naszym kanale YouTube

miniaturki do nowych materiałów wideo na YT

Każdego tygodnia staramy się publikować dla Was nowe wideo na naszym kanale na YouTube. W tym tygodniu pojawiły się dwa materiały, jeden od Patrycji, a drugi od Hajlowskiego.

Nowe wideo. Co dla Was przygotowaliśmy?

Patrycja przygotowała dla Was materiał o grze Biały Zamek od wydawnictwa Portal Games Polska, który miał premierę w tym właśnie tygodniu.

Biały Zamek to średniej ciężkości gra euro, w której gracze kontrolują jeden z klanów. Ten kto zgromadzi największe wpływy na dworze, umiejętnie będzie zarządzał zasobami oraz swoimi pracownikami, wygra rozgrywkę.

Rozgrywka trwa trzy rundy, podczas których gracze będą wysyłać członków swojego klanu, aby pielęgnowali ogrody, bronili zamku lub awansowali w hierarchii społecznej szlachty.

INFORMACJA PODSTAWOWA O GRZE:

SPRAWDŹ TEŻ: Kolorado i Biały Zamek – dwie premiery od Portal Games

Kolejny materiał, który znajdziecie u nas, to materiał o grze Pagan, który ukazał się nakładem wydawnictwa Lucky Duck Games Polska. Swoimi wrażeniami podzielił się z nami Hajlowski.

Jest to gra przeznaczona dla 2 graczy, w której musimy się wcielić w wiedźmę lub łowcę czarownic. Wiedźma wygrywa, gdy uda jej się przeprowadzić rytuał i pozbawić życia trzech niewinnych wieśniaków. Łowca wygrywa, jeśli zabije czarownicę lub ujawni jej prawdziwą tożsamość.

INFORMACJA PODSTAWOWA O GRZE:

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jak grać w Pagan: Tajemnica Roanoke? Wideoinstrukcja na naszym kanale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *