Biały Zamek. Ruszyła przedsprzedaż nowej gry wydawnictwa Portal. Znamy datę premiery!

okładka gry biały zamek, na okładce biały zamek i most po którym przechodzą ludzie

Biały Zamek czyli polska edycja White Castle od wydawnictwa Portal Games swoją premierę będzie miała już w marcu. Dziś rozpoczęła się przedsprzedaż tego tytułu, a kupując bezpośrednio od wydawcy można zgarnąć fajny bonus.

Biały Zamek. Opis gry

Japonia, 1761: prowincja Harima. Daimyo Sakai Tadazumi jest jednym z najważniejszych doradców szogunatu Edo i rządzi regionem z zamku Himeji. W najlepszym interesie lokalnych klanów leży zatem wkradanie się w łaski klanu Sakai. Biały Zamek - elementy gryAby zdobyć wpływy, będą musieli wprowadzić członków swojej rodziny na każdy poziom życia w Białym Zamku, od ról politycznych po stanowiska wojskowe, a nawet ogrodników, którzy dbają o najdrobniejsze szczegóły pałacowych ogrodów. W grze Biały Zamek gracze wcielają się w przywódców pomniejszych klanów, którzy walczą o pozycję i przyszłość swojego klanu na dworze Białej Czapli. Sprytne i dobrze zaplanowane zarządzanie zasobami oraz rozmieszczenie członków rodziny w zamku Himeji będzie kluczem do zwycięstwa.

Informacje podstawowe:

Przedsprzedaż, data premiery, cena

Wydawnictwo Portal Games zaskoczyło pozytywnie ceną Białego Zamku. Sugerowana cena detaliczna wynosi 139,95 zł, a w przedsprzedaży na stronie wydawcy grę można dostać za 109,95 zł. Dodatkowo, tylko u wydawcy otrzymacie bonus  w postaci nowego kafla Murów i zestawu 3 żetonów kości. Zamawiając bezpośrednio od wydawcy otrzymacie grę przed jej oficjalną premierą, która została wyznaczona na 21.03.2024 roku.

2 thoughts on “Biały Zamek. Ruszyła przedsprzedaż nowej gry wydawnictwa Portal. Znamy datę premiery!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *