Planszówki Łowickie- pierwsza edycja jeszcze w tym roku!

plakat Planszówki Łowickie

Cieszy nas, że coraz więcej imprez z planszówkami jest organizowanych w Polsce. Tym razem zapraszamy was na Planszówki Łowickie w Łowiczu.

Planszówki Łowickie. Wydarzenie

16 grudnia tego roku odbędzie się impreza zorganizowana przez Marszałka Województwa Łódzkiego, Województwo Łódzkie, Centrum Kultury Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej, Łódzki Dom Kultury, II LO w Łowiczu, Zgrywus oraz Tomasza Mońka. Będzie to pierwsza impreza o nazwie Planszówki Łowickie. Trzymamy kciuki, aby festiwal na stałe wpisał się na listę imprez cyklicznych!

MOŻE RÓWNIEŻ WAS ZAINTERESUJE:
BILETY NA PORTALCON ’24. Start sprzedaży biletów

W imieniu organizatorów zapraszamy was do II Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Łowiczu (adres: ul. Ułańska 2, Łowicz). W godzinach 10:00 – 21:00 będziecie mogli poznać wiele tytułów, specjalnie udostępnionych na tę imprezę gier z bibliotek dwóch wspaniałych ludzi (dla zainteresowanych: lista 1 i lista 2).

Oprócz ponad 400 gier przygotowano dwa turnieje:

  • 12:00 – Karaluszek Kłamczuszek
  • 16:00 – Hero Realms.

W trakcie trwania imprezy będzie trwał Kiermasz Gier. Na Kiermasz każdy z uczestników może przynieść swoje gry na sprzedaż lub wymianę. Być może to właśnie tutaj znajdziecie grę, którą poszukiwaliście!

Przy liceum znajduje się parking z łatwym dostępem.

Wstęp na festiwal jest bezpłatny. Zajrzyjcie na stronę wydarzenia na Facebooku- wtedy z pewnością nie zapomnicie!

Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *