Wirtualna Rewolucja. Zapowiedź nowej gry od Czacha Games

wirtualna rewolucja

Wirtualna Rewolucja to kolejna z prezentowanych zapowiedzi od wydawnictwa Czacha Games. Gra euro z silnie odczuwalnym klimatem futurystycznego Paryża.

Wirtualna Rewolucja. Opis

wirtualna Rewolucja - komponent gryRok 2047: Większość ludzkości ucieka od rzeczywistości poprzez – wirtualne wszechświaty stworzone przez potężne mega korporacje. Firmy te są gotowe zrobić wszystko, aby zdobyć udział w rynku. Pracujesz dla jednej z nich, a Twoją misją w Wirtualnej Rewolucji jest zostanie władcą Neo-Paryża.

 

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nemesis: Retaliation. Kampania wystartowała

 

Mając do dyspozycji trzy akcje na turę, zdecyduj: rekrutować agentów, generować przychody, budować serwery, zakładać nowe przejścia, czy też poprawiać swoją reputację. Ponieważ Twoje działania nie zawsze są legalne, ryzykujesz przyciągnięcie uwagi Interpolu lub atak ze strony aktywistów. Jak daleko jesteś gotów się posunąć, by przejąć władzę w mieście?

  • Liczba graczy: 2 – 4
  • Czas gry: 90 minut
  • Wiek od: 14 lat
  • Oficjalna strona BGG

CIEKAWOSTKA

Autorem gry jest Guy-Roger Duvert, reżyser i scenarzysta filmu o tym samym tytule z 2016r. Film powiada historię agenta tropiącego zabójców/terrorystów, w przyszłości gdzie ludzie więcej czasu spędzają w wirtualnym, jak w rzeczywistym świecie.

Wirtualna Rewolucja. Kiedy premiera?

Podczas ogłaszania zapowiedzi dowiedzieliśmy się, że gra jest już w produkcji, a jej premiera przewidywana jest na przełomie stycznia i lutego przyszłego roku, a więc już bardzo niedługo.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *