Morda: szefie! Premiera imprezowej gry od Rebel.pl

okładka i elementy gry Morda szefie

Morda: szefie! to korporacyjne zaczepki i riposty, które dziś mają swoją premierę dzięki wydawnictwu Rebel.

Morda: szefie! Opis gry i zasady

Usłysz prowokację, odpowiedz zręcznym kontratakiem i… miej nadzieję, że nie stracisz pracy!

Morda: szefie!Morda: szefie! to odświeżona edycja imprezowej gry karcianej, głęboko osadzonej w świecie korporacji. W trakcie gry, jedna osoba przyjmuje rolę szefa, który wydaje słowne wyzwania swoim pracownikom. Każdy z nich wybiera, która z dowcipnych ripost najlepiej pasuje do nastroju przełożonego. Ten, który nie trafi w jego gust, szybko uciszy…

Jak to działa? W każdej turze ktoś przejmuje rolę szefa. Pozostali gracze to jego pracownicy. Na początku, szef dobiera zestaw kart zaczepek, zależny od liczby pracowników. Każdy pracownik otrzymuje jedną kartę odzywki. Szef przedstawia kartę zaczepki pierwszemu pracownikowi, który natychmiast odpowiada najbardziej trafną ripostą ze swojej karty. Potem przechodzimy do kolejnej osoby. Na zakończenie tury, szef mówi „Morda!” pracownikowi, który dał najgorszą (według niego) ripostę. Pracownik, któremu kazał się zamknąć, odkrywa 1 poziom na karcie uciszenia. Gra kończy się, gdy dowolny pracownik osiągnie ostatni poziom.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Książki przenikają do planszówek. Premiera gry Nowe Strony od Rebela

Dobierając riposty pasujące do zaczepek lub po prostu idealnie trafiające w nastrój gracza będącego szefem, pokażesz, że dobrze go rozumiesz i skutecznie unikniesz uciszenia. 120 prowokacji i 240 pomysłowych ripost tworzy 28 800 unikalnych kombinacji tak zabawnych, że nawet dział HR pragnie o nich dyskutować! Kompaktowe opakowanie gry sprawia, że świetnie nadaje się na wyjazdy, zapewniając rozrywkę w różnych okolicznościach.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *