Diora. Wciel się w kierownika zakładu produkującego radioodbiorniki. Premiera wyjątkowej gry ekonomicznej

Diora

Dzisiaj, o godzinie 17:00 w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, swoją premierę będzie miała gra Diora, autorstwa Karola Stawickiego. Jak wskazuje sam autor, jest to tytuł typu dice worker placement, czyli gra ekonomiczna, gdzie nasi pracownicy (kości) wykonują pewne zadania, które im powierzymy.

Prezentacja gry odbędzie również na kanale Dream Dice TV na platformie YouTube 15.11.2023 o godz. 20:00.

Diora. Opis gry

W ekonomicznej grze Diora, wcielicie się w kierowników zakładu produkującego radioodbiorniki. Ten z Was, który w przeciągu pięciu rund, najlepiej będzie nim zarządzał – uzyska tytuł zastępcy prezesa i zapisze się na kartach historii fabryki.

Każdy z Was rozpocznie rozgrywkę z pewną pulą surowców oraz pieniędzmi dzięki czemu wszyscy będziecie mieli równe szanse na zwycięstwo. Dróg do zwycięstwa jest wiele i nie ma jednej utartej ścieżki aby to osiągnąć. Musicie bacznie obserwować zmieniającą się sytuację na planszy, oraz ruchy swoich przeciwników.
Podczas rozgrywki będziecie mogli również awansować swoich pracowników na wyższe stanowiska, wypłacać należne im pensje oraz utrzymywać emerytów.
 

Pozyskuj zatem surowce dzięki, którym będziesz mógł wytwarzać coraz to nowsze radioodbiorniki oraz unikatowe telewizory światowej marki Diora. Walcz o najlepsze materiały do produkcji radioodbiorników, rozwijaj nową technologię, buduj pomieszczenia w zakładzie, dzięki którym pozyskasz nowe akcje do wykonania swoimi pracownikami. Wymieniaj surowce , zarabiaj na produkcji nowych urządzeń, prowadź firmę ku zwycięstwu -wygrywaj!

  • Wiek graczy: 10+
  • Liczba graczy: 2-4
  • Czas rozgrywki: 60-90min
  • Autor: Karol Stawicki
  • Ilustrator: Michał Stawicki
  • Wydawca: Urząd Miasta Dzierżoniów
  • Strona na BGG

Gdzie kupić grę?

Grę, w cenie 102,10 PLN kupicie na stronie Urzędu Miasta Dzierżoniów  lub kierując zapytanie na: dreamdicegames@gmail.com. Ponadto możecie również zapoznać się z instrukcją do pobrania w PDF. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *