Black Rose Wars: Odrodzenie. Nowe informacje

Black Rose Wars: Odrodzenie

Black Rose Wars: Odrodzenie od Czacha Games niestety będzie później niż było to planowane i pojawi się w styczniu 2024 roku.

Black Rose Wars: Odrodzenie. Aktualizacja

Nakład polskiej wersji językowej gry został wyprodukowany i miał przyjechać z Chin do Polski pociągiem. Niestety przez bardzo dużą ilość przedświątecznych transportów 2 pełne kontenery (53 palety) ,które miały przyjechać do wydawnictwa Czacha Games, nie dostały zgody na załadunek.

Mając na względzie prawdopodobne, kolejne odrzucenie załadunku, wydawnictwo postanowiło wyjątkowo skorzystać z transportu morskiego. Planuje się, że gra pojawi się w porcie na przełomie grudnia i stycznia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wysyłka gier do wpierających powinna rozpocząć się w okolicach połowy stycznia.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: Revive. Wydawnictwo Rebel rozpoczęło przedsprzedaż

Opis gry

Black Rose Wars: Odrodzenie to rywalizacyjna gra strategiczna w klimacie fantasy oparta o mechanikę budowy talii. Rozgrywa się w niespokojnym uniwersum Nova Aetas we Włoszech dla 1-4 graczy. Każdy z graczy wciela się we wszechmocnego maga Zakonu Czarnej Róży, aspirującego do tytułu Wielkiego Mistrza i pozyskania olbrzymiej potęgi Artefaktu Czarnej Róży i Zapomnianej Magii.

Czarodzieje muszą podjąć walkę, spełnić oczekiwania Zakonu i wzmocnić się za pomocą czarów, aż osiągną poziom mocy więzienia, do którego zostali wygnani. Pozwoli im to się z niego oswobodzić. Każdy mag ma do swojej dyspozycji sześć szkół magii, cechujących się unikalnym zestawem czarów służących do pokonania przeciwników. Czarodzieje walczą ze sobą na arenie stworzonej z sześciokątnych pokoi. Wzywają silne istoty, rzucają niszczycielskie czary lub opracowują mroczne podstępy.

INFORMACJE PODSTAWOWE O GRZE:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *