Ark Nova: Wodny Świat. Wyczekiwany dodatek już dostępny!

Wodny Świat komponenty

Wodny Świat to pierwszy duży dodatek (miejmy nadzieję, że nie ostatni) do gry Ark Nova, która szturmem wkradła się na polskie stoły i podbiła serca polskich graczy. Od dzisiaj dodatek jest już dostępny na sklepowych półkach.

 

Ark Nova: Wodny świat. Opis dodatku

Ark Nova kartyTytuł wnosi do rozgrywki bardzo dużo nowych elementów oraz morskie gatunki zwierząt. W związku z nowymi gatunkami pojawią się również nowe, wodne wybiegi, które będziemy musiały przebywać w sąsiedztwie wody. Ponadto w pudełku znajdziecie czwarty uniwersytet oraz asymetryczne karty, które będziemy dobierać przed każdą grą.

Ark Nova. Opis gry podstawowej

W tej strategicznej grze karcianej staniecie na czele własnego zoo. Będziecie planować, zarządzać nim w taki sposób aby pozostawić konkurencję daleko w tyle. Buduj zatem pawilony, kioski i wybiegi dla zwierząt, podpisuj umowy z placówkami naukowymi i podnoś swój prestiż — tylko dzięki niemu będziesz mógł sprowadzić do swego zoo rzadkie i zagrożone gatunki. Nieustannie zwiększaj atrakcyjność swojego obiektu, dbając jednocześnie o projekty ochrony przyrody.
  • Liczba graczy: 1 – 4
  • Czas gry: 90 – 150 minut
  • Wiek od: 14 lat
  • Strona na BGG

Zapraszamy!

Na naszym kanale YT możecie oglądnąć gameplay gry Ark Nova – naszego zaprzyjaźnionego Pandy, który bardzo polecamy!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *