Na platformie Gamefound trwa kampania jednoosobowej gry narracyjnej Dreamescape

dreamescape okładka gry

Na platformie Gamefound trwa kampania jednoosobowej gry narracyjnej Dreamescape osadzonej w klimatach Cthulhu od wydawnictwa BadCat Games.

Jeżeli lubicie uniwersum Cthulhu i jesteście graczami solo, to koniecznie zainteresujcie się tytułem Dreamescape, który jest do wsparcia na platformie Gamefound. Gra na pewno ukaże się w języku angielskim, ale wydawnictwo nie wyklucza innych wersji językowych jeśli uzbiera się 500 wspierających z danego kraju.

Dreamescape. Fabuła

Wielki Cthulhu uwięził twój umysł w Krainach Snów. Twoja śniąca jaźń rozpadła się na wiele fragmentów, rozrzuconych po całym świecie snów. Twoim zadaniem jest odzyskanie tych utraconych fragmentów. Rozwikłaj tajemnice historii i przetrwaj wystarczająco długo, aby znaleźć odpowiedni klucz i bramę, aby się obudzić!

POLECAMY RÓWNIEŻ: Era Galaktyki w przedsprzedaży. Premiera Galakty już na początku listopada

Dreamescape. Opis gry

Dreamescape komponenty gry
         Zdj. Justin Morgan-Davies – autor gry

Dreamescape to narracyjna gra eksploracyjna bazująca na mechanice kart fabularnych. Każde spotkanie pozwoli na wybory podobne do odgrywania postaci, które kierują rozgrywkę w wielorakie ścieżki, sprawiając, że każda partia jest inna. Wielokrotne rozgrywki wynagrodzą twoją determinację, gdyż odsłaniasz nowe elementy elementy opowieści. Twoje szanse na zwycięstwo kształtują się w oparciu o zdolności, ekwipunek oraz zdobytą dotychczas wiedzę, a wspomnienia z wcześniejszych partii mogą prowadzić cię do sukcesu!
Do dyspozycji jest 6 niepowtarzalnych postaci Marzycieli, z których każda kryje własną, nieodkrytą jeszcze historię. Około 400 kart interakcji, blisko 100 przedmiotów i kart informacji, które zapewniają bogatą i różnorodną opowieść.

Rozgrywka pełna jest złożonych, przeplatających się wątków i linii opowieści. W trakcie przygody napotkasz na liczne tajemnice, pułapki i informacje czekające na odkrycie… Lecz każda zdobyta wiedza ma swoją cenę. Im bardziej zagłębisz się w tajniki gry, tym większe ryzyko popadnięcia w obłęd!

  • Liczba graczy: 1
  • Wiek: 14+
  • Czas rozgrywki: 30-120 min
  • Strona na BGG

Grę wesprzecie na platformie Gamefound.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *