Ark Nova: Wodny świat. Nowe informacje na temat dodatku

ark nova wodny świat
Ark Nova okazała się niewątpliwym hitem. Nic dziwnego, że autorzy poszli za ciosem i przygotowali do niej rozszerzenie, które jak wiecie pojawi się również w polskiej edycji dzięki oczywiście Portal Games pod tytułem Ark Nova: Wodny świat.
 
Wydawnictwo Portal Games poinformowało, że dostało egzemplarz próby dodatku (mass production sample) Ark Nova: Wodny świat. Trzymajcie kciuki aby okazał się bez zarzutów – wówczas ruszy jego produkcja.

Ark Nova: Wodny świat. Co dodaje rozszerzenie?

Ark Nova kartyTytuł wniesie do rozgrywki bardzo dużo nowych elementów oraz morskie gatunki zwierząt. W związku z nowymi gatunkami pojawią się również nowe, wodne wybiegi, które będziemy musiały przebywać w sąsiedztwie wody. Ponadto w pudełku znajdziecie czwarty uniwersytet oraz asymetryczne karty, które będziemy dobierać przed każdą grą.
 

Ark Nova. Opis gry podstawowej

W tek strategicznej grze karcianej staniecie na czele własnego zoo. Będziecie planować, zarządzać nim w taki sposób aby pozostawić konkurencję daleko w tyle. Buduj zatem pawilony, kioski i wybiegi dla zwierząt, podpisuj umowy z placówkami naukowymi i podnoś swój prestiż — tylko dzięki niemu będziesz mógł sprowadzić do swego zoo rzadkie i zagrożone gatunki. Nieustannie zwiększaj atrakcyjność swojego obiektu, dbając jednocześnie o projekty ochrony przyrody.

Zapraszamy!

Na naszym kanale YT możecie oglądnąć gameplay gry Ark Nova – naszego zaprzyjaźnionego Pandy, który bardzo polecamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *