Rebel zaplanował premierę Star Wars: The Deckbuilding Game

Okładka gry Star Wars: The Deckbuilding Game

Na 3 marca wydawnictwo Rebel zaplanowało premierę Star Wars: The Deckbuilding Game. Fani Star Wars na pewno nie przejdą obok tej informacji obojętnie!

Star Wars: The Deckbuilding Game to emocjonująca i łatwa do nauczenia dwuosobowa gra, która przeniesie kosmiczną wojnę prosto na Wasz stół.

Star Wars: The Deckbuilding Game podstawowe zasady

W grze każdy gracz stanie się stroną tego konfliktu. Jeden pokieruje siłami Imperium, drugi poprowadzi Rebelię. Obaj będą stale ulepszać swoje talie, kupując coraz potężniejsze okręty i werbując nowe jednostki. Dzięki temu będą zwiększyć swoją siłę rażenia i zdobyć przewagę.

Przesądzi ona o losach konfliktu. Celem gry jest zniszczenie 3 baz przeciwnika. Zwycięży ten, kto zrobi to jako pierwszy. Aby tego dokonać, będziecie wykorzystywali jednostki i okręty charakterystyczne dla Waszej frakcji oraz neutralne postacie, które mogą stanąć po Waszej stronie.

Przebieg rozgrywki

Każdy z graczy rozpoczyna z talią swojej frakcji. Składa się ona z 10 kart. Te pierwsze nie są zbyt potężne, a zdecydowana większość nie ma żadnego efektu poza generowaniem zasobów. Ich gromadzenie pozwoli Wam na zakup kolejnych kart. Tym samym budować będziecie coraz silniejsze talie.

Kluczem do zwycięstwa jest opracowywanie i realizowanie odpowiedniej strategii. Pamiętajcie! Na ostateczny wynik rozgrywki złoży się wiele czynników.

Nie wątpimy, że wśród Was jest wielu fanów Star Wars, którzy już przebierają nóżkami na myśl o nowej grze z tego uniwersum!

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:
Zgodnie z zapowiedzią, rusza przedsprzedaż gry Kryptyda od wydawnictwa Lucrum Games. Próby odnalezienia tajemniczego potwora będziemy mogli rozpocząć już za niecały miesiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *