Księga Czarów i Nanga Parbat jeszcze w styczniu

Pudełka gier: Księga Czarów i Nanga Parbat

Na 25 stycznia wydawnictwo Foxgames zaplanowało premierę swoich nowości – Nanga Parbat oraz Księga Czarów. Gry pierwotnie miały trafić do sklepów w IV kwartale 2022 roku.

Wyprawa na Nanga Parbat

Karuzela wydawnicza w 2023 roku powoli się rozkręca. Jednymi z pierwszych premier w tym roku będą nowe gry wydawnictwa Foxgames.

Nanga Parbat to gra dwuosobowa autorstwa Steve’a Finna, w której jako szerpowie zakładamy obozy bazowe w drodze na szczyt tytułowej góry. Gracze na zmianę umieszczają swoich turystów w regionie zawierającym przewodnika i zabierają znajdujące się tam zwierzę. Przewodnik przechodzi następnie do innego, wskazanego regionu. Grupy turystów pozwolą wystawiać namioty, natomiast zestawy zwierząt możemy wymieniać na punkty lub korzystać z ich umiejętności specjalnych.
  • Liczba graczy: 2
  • Czas: 30 min.
  • Wiek: 14+

Księga Czarów zanurzy nas w świecie magii

Księga Czarów to gra, w której zbieracie niezwykłe przedmioty i pozyskujecie potężnych sprzymierzeńców, by rozwijać swój czarodziejski kunszt. Gotowi by stanąć do magicznego pojedynku? Otwórzcie zatem Księgę Czarów i zanurzcie się w świecie magii! Zbierajcie niezwykłe przedmioty i pozyskujcie potężnych sprzymierzeńców, by rozwijać swój czarodziejski kunszt.
Pamiętajcie jednak, że wiedza to nie wszystko, chcąc pokonać swojego przeciwnika będziecie musieli wykazać się sprytem. Przekonajcie się, kto z Was zostanie najpotężniejszym czarodziejem!
Warto zwrócić uwagę, że polska edycja Księgi Czarów (oryg. School of Sorcery) ma całkowicie zmienioną szatę graficzną.
  • Liczba graczy: 2
  • Czas: 40 min.
  • Wiek: 14+
[su_box title=”MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ” box_color=”#289dcc”][su_posts id=”496″][/su_box]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *