Curling – gra planszowa zapowiedziana przez Lucrum Games

Curling gra planszowa

Pod szyldem wydawnictwa Lucrum Games w I kwartale 2023 roku ma ukazać się gra planszowa Curling. Ma ona dać Wam poczucie prawdziwej, sportowej rywalizacji w tej bardzo ciekawej dyscyplinie.

Curling gra planszowa – emocje na Twoim stole


Uwaga, aktualizacja
Poniżej znajduje się archiwalny artykuł o grze planszowej Curling. Aktualne informacje o tym tytule znajdziesz w materiałach opublikowanych: 

24 lutego: Poczuj się jak Mistrz Świata. Gra Curling już w sklepach
17 lutego:
Curling: gra planszowa wkrótce w sklepach. Niespodzianka! W pudełku także druga gra: Shuffleboard.


W curlingu zawodnicy dwóch drużyn, naprzemiennie, suną po lodzie pchając przedmiot na pierwszy rzut oka bardzo przypominający… czajnik. Strategia w tej grze jest najważniejsza, bo umiejętne wypychanie z kluczowych stref kamieni przeciwników i zastępowanie ich swoimi to coś, na czym nam najbardziej zależy. Wystarczy lód, specjalne buty, szczotka oraz granitowe kamienie i można grać. Proste, prawda?  W rzeczywistości jest z tym nieco więcej zachodu.

Mały wstęp dotyczący tego sportu nie jest przypadkowy, bowiem wydawnictwo Lucrum Games wyda Curling – grę planszową, która będzie namiastką prawdziwych sportowych zmagań na lodzie. Premiera jeszcze w I kwartale 2023 roku!

W pudełku, oprócz Curlingu, znajdziecie też planszę do Shuffleboard, czyli wersji rozgrywanej na betonowej lub drewnianej nawierzchni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *