Polska edycja gry planszowej Obsession zapowiedziana przez Lucrum Games!

Gra planszowa Obsession

Takiej zapowiedzi mało kto się spodziewał. Nakładem Lucrum Games w 2023 roku pojawi się polska edycja gry planszowej Obsession.

Obsession – gra planszowa w klimacie dawnej Anglii

– Aktualnie jesteśmy w trakcie tłumaczenia, a jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to produkcja powinna ruszyć w marcu – zapowiedziało wydawnictwo na swoim profilu na Facebooku.

Obsession to planszowa gra strategiczna. Fabuła zabierze Was do wiktoriańskiej Anglii, do Derbyshire, gdzie cztery szanowane rodziny – Asquith, Cavendish, Ponsonby i York – będą starały się odbudować swoją reputację, majątek i siedzibę. Będzie to tym istotniejsze, że do Alderley Hall – siedziby rodu Fairchild zjechało dwoje młodych, wolnych od zobowiązań ludzi – Charles i Elizabeth… a cóż jest lepszym lekarstwem na podbudowanie majątku niż wżenienie się w prosperującą rodzinę z wyższych sfer?

W grze będziecie zarządzać swoim majątkiem, dokonywać niezbędnych inwestycji, mających na celu zachęcenie do odwiedzenia Was coraz możniejszych osobistości z elit. Ostatecznym celem będzie nawiązanie więzi z zamożną i wpływową rodziną Fairchildów.
  • Liczba graczy: 1-4
  • Czas: 30-90 min.
  • Wiek: 14+
  • Wydawca: Lucrum Games
[su_box title=”MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ” box_color=”#289dcc”][su_posts id=”645″][/su_box]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *