Premiera Dominion Złoty Wiek jeszcze w listopadzie

Pudełko dodatku do Dominiona "Złoty Wiek"

Ostatni w tym roku dodatek do Dominiona od IUVI Games, czyli Złoty Wiek jest już dostępny w przedsprzedaży.

Nowy dodatek do Dominiona jeszcze w listopadzie

Do egzemplarzy zakupionych w przedsprzedaży dołączona zostanie promocyjna talia Królestwa „Zaskróniak”. Premiera dodatku Złoty Wiek zaplanowana została na 30 listopada.

Opis gry:

Ach, te pieniądze… Czy istnieje coś piękniejszego niż dźwięk monet brzęczących w garści? Z pewnością nie jest to brzęk monet w cudzej garści – albo spadających na stos, którego nie sposób dosięgnąć, nie wstając z miejsca. Na szczęście ty wstawać już nie musisz, bo los postanowił się do ciebie uśmiechnąć. Zaledwie dziesięć lat temu zakładałeś prosty słomkowy kapelusz i szedłeś z mozołem orać pola; dziś twoje królestwo rozciąga się od morza do morza, a tak wielkiego kapelusza jak twój nikt dotąd nie widział. Masz też najmniejszego na świecie psa i własny pomnik rzeczywistych rozmiarów, wykonany z bakławy.

To prawda, że pieniądze szczęścia nie dają, ale za to budzą zazdrość i gniew. A jak przyjemnie łechcą twoją próżność… Co nie znaczy, że nie borykasz się z problemami. Wciąż dają ci się we znaki nieznośni sąsiedzi, których trzeba podbić, tym razem jednak zamierzasz zrobić to w dobrym stylu.

Dominion: Złoty Wiek – zawartość pudełka

  • 25 nowych Kart Królestwa,
  • 12 sztuk dwóch nowych kart podstawowych – Kolonii i Platyny,
  • 25 kart separatorów,
  • 1 wkładka z nazwami,
  • 16 żetonów 1 punkt zwycięstwa,
  • 15 żetonów 5 punktów zwycięstwa,
  • wypraska.

„W roli głównej” też Dominion

Dominiona ciągle Ci mało? Monika przygotowała krótki film, na którym prezentuje dodatki Przystań i Pieśń Nocy. W sam raz, jeśli szukasz przyjemnego „fillerka”.

[su_box title=”MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ” box_color=”#289dcc”][su_posts id=”276″][/su_box]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *